HURTOWNIA PŁYNÓW CHŁODZĄCYCH DO OBRÓBKI SKRAWANIEM

INFORMACJA O FIRMIE : POWSTAŁA W 1992 ROKU, AKTUALNIE ZAOPATRUJE OK. 300 PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH W TYM NAJWIĘKSZYCH POTENTATÓW W DZIEDZINIE OBRÓBKI SKRAWANIEM.

WPROWADZENIE :

W procesie obróbki wiórowej jest wymagany odpowiedni dobór maszyny, narzędzia i płynu chłodząco-smarującego, aby jakość obrobionego detalu była odpowiednia. Ważne jest, aby w tym procesie nie pomijać znaczenia płynu chłodząco-smarującego. Płyny chłodząco-smarującerozprowadzane przez nasze firmy t.j. „EKO-POL” i „BOJAR” z Mysłowic znane z ich właściwości czyszczących, dobrych parametrów użytkowych i długiej żywotności nie tylko zapewniają odpowiednie chłodzenie i smarowanie w trakcie procesu skrawania, ale również zmniejszają koszty wykonania detalu oraz nie stwarzają problemów z ich utylizacją. Należy również zaznaczyć, że ich rozwój i produkcja odbywa się zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa.

Asortyment produktów naszych firm zawiera pełny zakres płynów chłodząco-smarujących i produktów dla obróbki skrawaniem, szlifowania, przemysłowego czyszczenia, ochrony antykorozyjnej, gwintowania, wodoodpornego smarowania oraz specjalne urządzenia do kontroli, czyszczenia i ponownego wprowadzania do obiegu używanych płynów. Wszystkie płyny chłodząco-smarujące oraz urządzenia są najwyższej jakości gwarantowanej przez między innymi firmę CINCINNATI-MILACRON, która jest jednym z wiodących producentów maszyn, wyposażenia i systemów do obróbki wiórowej na świecie.